Niken Service

Introduction

Nikken Service

Nikken Kosakusho Europe Ltd, Rotherham, South Yorkshire'da Euro Centre tesislerinde verimli bir servis departmanına sahiptir.

Etkileyici servis tesislerimiz, sadece birkaç yıl önce kendi elektrik kaynağına, sıkıştırılmış havaya ve nitelikli bir mühendisin Osaka'da Nikken Kosakusho Works Ltd tarafından üretilmiş olan kaliteli bir CNC Döner Tablasını hazırlaması, bakımını yapması veya yenilemesi için ihtiyaç duyduğu diğer her şeye sahip olan yeni çalışma tezgahlarıyla tamamen yenilenmiştir.

Sizin ihtiyacınız ne olursa olsun, eğitimli mühendislik ve servis ekibimiz ihtiyacınızı zamanında karşılamak için elinden gelen tüm gayreti sarf edecektir. İşçiliğimiz en yüksek bir standartlara sahiptir ve işinizin hacmi ne olursa olsun size teklifte bulunmaktan gurur duyarız.

Lütfen Nikken Kosakusho Europe Ltd Servis Departmanındaki ekibin sürekli büyüyen müşteri tabanımıza sunduğu hizmetlere görmek ve detaylı bilgi almak için bu İnternet sitesinin servis bölümüne göz atın.

Size nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda fikir sahibi olduktan sonra, +44 (0)1709 366306 numaralı telefondan bizi arayarak iletişime geçin.